Kosmetyka twarzy

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, w którym za pomocą urządzenia z drobnymi pulsującymi igiełkami nakłuwa się skórę i pobudza ją do regeneracji. Nakłuwanie powierzchni skóry w kontrolowany sposób stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co powoduje ujędrnienie i umożliwia postęp procesu regeneracji komórek. Penetracja igieł pozwala ponadto na wstrzyknięcie w skórę składników aktywnych, umożliwiając jej odżywienie. Wprowadzane substancje zależą od pożądanego rezultatu – np. rozjaśnienie cery, likwidacja przebarwień, nawilżenie czy wygładzenie zmarszczek.

 

Zarezerwuj termin na zabieg!

IMAGE I Peel Signature Facelift 4-warstwowy

Firma Image Skincare wprowadziła na rynek przełomowy produkt – I PEEL Signature Facelift™. Opracowany na jego bazie zabieg na twarz zawiera witaminę C, kwasy AHA, komórki macierzyste z wąkroty azjatyckiej oraz enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, które natychmiastowo pobudzają skórę, zapewniają delikatne złuszczanie oraz subtelny efekt rozjaśnienia. Co więcej, peeling ma zdolność do wspierania produkcji kolagenu i poprawy mikrokrążenia w naczyniach włosowatych skóry. Ponadto, kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i ekstrakty roślinne dają silne korzyści antyoksydacyjne.

Zarezerwuj termin na zabieg!

IMAGE I Peel Signature Facelift 2-warstwowy

Signature Face Lift to peeling witaminowy, który zapewnia szereg korzyści pielęgnacyjnych, w tym działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające, nawilżające i wygładzające. Zabieg ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tych wrażliwych lub z problemami naczyniowymi. Mogą go stosować nawet kobiety w ciąży. Zabieg skutecznie redukuje przebarwienia pigmentacyjne, ujędrnia naczynia krwionośne, a także nawilża głębsze warstwy skóry. Stymuluje odnowę komórek w naskórku, co prowadzi do natychmiastowego rozjaśnienia cery.

Zarezerwuj termin na zabieg!

Image BeClear

Zabieg oczyszczający skórę. Przeznaczony dla cer problematycznych, ze skłonnością do zanieczyszczania się, stanów zapalnych, rozszerzonych porów, nadmierne świecących się.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

✓ Skóra tłusta, zanieczyszczona

✓ Trądzik pospolity

✓ Grudki, krostki

✓ Rozszerzone pory, zaskórniki

✓ Wymagająca oczyszczenia

Zarezerwuj termin na zabieg!

Image Beclear + oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg skupiający się na eliminacji różnych zanieczyszczeń, które gromadzą się na powierzchni skóry. 

 

Zarezerwuj termin na zabieg!

Retix-C

Retix C to zaawansowany zabieg rewitalizacji skóry, który polega na złuszczeniu martwego naskórka. Pobudza on energiczną regenerację skóry, przynosząc szereg korzyści. Terapia Retix C wykorzystuje wysoce skuteczne składniki aktywne oraz kojący masaż twarzy. Całe doświadczenie jest uspokajające, spokojne i całkowicie pozbawione dyskomfortu. Może być stosowany na twarz, szyję oraz dekolt.

Zarezerwuj termin na zabieg!

PQ AGE

Ta nieinwazyjna technika gwarantuje efekt podobny do mezoterapii, dając od razu widoczny efekt gładkiej i witalnej skóry. Jest to doskonały wybór w przypadku poprawy elastyczności skóry oraz zmniejszania przebarwień, blizn i śladów po trądziku. Ponadto wykazała się dużą skutecznością w leczeniu rozstępów. Wnikając w głębokie warstwy skóry, pomaga stymulować procesy samonaprawcze, które są odpowiedzialne za zachowanie zdrowia i równomiernego kolorytu skóry.

Zarezerwuj termin na zabieg!

Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg skupiający się na eliminacji różnych zanieczyszczeń, które gromadzą się na powierzchni skóry. Obejmuje to usuwanie zaskórników, normalizację pracy gruczołów łojowych, redukcję wyprysków oraz zmniejszenie rozwoju bakterii. Dodatkowo oczyszczanie manualne może pomóc w usunięciu zrogowaciałego naskórka, bakterii, zanieczyszczeń i śladów kosmetyków, dzięki czemu składniki aktywne preparatów po zabiegach skuteczniej wnikają w skórę. Technika ta pomaga również zapobiegać powstawaniu nowych zanieczyszczeń i stanów zapalnych, przyczyniając się do rozwiązania podstawowych problemów skórnych

Zarezerwuj termin na zabieg!

Oczyszczanie wodorowe

Wodorowa terapia oczyszczająca polega na wprowadzeniu mikroskopijnych fragmentów aktywowanego wodoru do głębszych warstw skóry w celu oczyszczenia komórek z zanieczyszczeń. Odbywa się to za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Ze względu na niewielkie rozmiary i lekkość pierwiastka, może on wnikać w wewnętrzne struktury skóry. Po dotarciu do jej warstw, eliminuje wolne rodniki odpowiedzialne za ujawnianie się oznak starzenia. Zabieg eliminuje zaskórniki i zanieczyszczenia.. Ponadto zastosowane podciśnienie i ssanie usprawniają mikrokrążenie, co prowadzi do wyrównania kolorytu skóry i delikatnego efektu liftingu.

 

 

Zarezerwuj termin na zabieg!

Oczyszczanie wodorowe 6- etapowe

Oczyszczanie wodorowe to zabieg, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry, neutralizacja sprzyjających procesom starzenia wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie komórek oraz lifting skóry twarzy. Jest to możliwe dzięki synergicznej kombinacji różnych, postępujących po sobie technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej.

Zarezerwuj termin na zabieg!

Peeling kawitacyjny

W zabiegu wykorzystywana jest aparatura wytwarzająca ultradźwięki, pod wpływem których dochodzi do rozbicia i złuszczenia powierzchownych warstw naskórka oraz oderwania masy rogowo-łojowej zalegającej w ujściach gruczołów łojowych.
Przy regularnym stosowaniu peelingu skóra staje się bardziej miękka i podatna na działanie dobroczynnych składników. Efekty zabiegu widoczne są na twarzy, szyi i dekolcie. Peeling kawitacyjny zmniejsza przebarwienia, blizny, a także nawilża skórę.
Opcje zabiegu do wyboru:
Peeling kawitacyjny + maska
Peeling kawitacyjny +maska i masaż

Zarezerwuj termin na zabieg!